Українська журналістка, яка впоралась з онкологію, "розірвала" Верховну Раду вїдливим зверненням до нардепів: відео

Українська журналістка Яніна Соколова, яка поборола рак, 12 лютого із трибуни Верховної Ради жорстко звернулася до народних обранців з вимогою вирішити проблеми онкохворих українців.

Об этом сообщает Руспрес


Відео свого звернення журналістка розмістила на особистій Facebook-сторінці.


"Я хочу, щоб народні депутати, які присутні в цьому залі щодня, пам’ятали, що вони тут не для того, щоб сидіти терти свого "прутня", не листуватися з повіями, або не дерибанити квитки на 95 квартал, а для того, щоб робити зміни. Онкопацієнти особливо цього потребують", – сказала Соколова.


Так журналістка натякнула на нардепа Іллю Ківу, якого її колеги підловили за пестощами геніталій, нардепа Богдана Яременка, котрий листувався із дівчиною легкої поведінки на пленарному засіданні Верховної Ради та Юрія Корявченкова, який продавав нардепам квитки на концерт "95 кварталу".


Яніна Соколова наголосила, що є кілька проблем, які можуть вирішити депутати, міністр і глава комітету ВР із питань охорони здоров’я – це паліативна медицина, доступ до медичного канабісу, психологічна допомога і донорство.Нагадаємо, що онкологію у Яніни Соколової діагностували восени 2018 року.


Як інформував "Апостроф" раніше, Яніна Соколова розповіла про корупційні схеми директора Інституту Раку.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-02-12/ukrainskaya-jurnalistka-poborovshaya-rak-razorvala-verhovnuyu-radu-kolkim-obrascheniem-k-nardepam-video/188246”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя