У 2014 році нам теж давали у рейтингах 2,5-3%, – Березюк про шанси "Самопомочі" пройти в Раду

Голова "Самопомочі" Андрій Садовий

У 2014 році перед парламентськими виборами в соціологічних опитуваннях "Самопоміч" набирала лише 2,5-3% голосів, але партія таки пройшла до Верховної Ради. Об этом сообщает glasno.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таку думку висловив депутат від партії "Самопоміч" Олег Березюк у прямому ефірі 24 каналу.

Актуально! Чому партія Вакарчука різко втратила рейтинг: відповідь експерта

За його словами, в Україні олігархи зруйнували соціологію, тому найкращим соціологічним дослідженням будуть вибори. "До виборів півтора-два тижні, але ми досі не знаємо, хто пройде до Ради. Єдине, ми точно знаємо, що там буде партія "Слуга народу", – наголосив Березюк.

Чому рейтинг президентської партії настільки великий? "Це феномен "табуретки". Знаєте, йдемо, то йдемо. Як все, то все. Стадіон, так стадіон, як сказав п’ятий президент", – відповів депутат.

Березюк вважає, що ті партії, які мають 6-7%, можуть спокійно не потрапити в парламент.

Чи може "Самопоміч" пройти у Раду?

Я думаю, що може. Знаєте, у 2014 році "Самопомочі" теж давали рейтинги 2,5-3 відсотки. Коли я їжджу країною, я слухаю людей. Я не відчуваю у "Самопомочі" 1%, ми бачимо велику підтримку людей. Єдине, що мені кажуть люди – "вас немає в медійному просторі". Я відповідаю, що зрозуміло чому: ми не маємо грошей платити за ефіри, бо їх не крадемо,
– заявив політик.

І додав, що їхнє електоральне поле забирає партія "Голос", але це демократія.

Садовий Самопоміч список партія вибори 2019 інфографіка
Хто увійшов у топ-5 партії "Самопоміч" на парламентських виборах


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_2014_rotsi_nam_tezh_davali_u_reytingah_25_3__berezyuk_pro_shansi_samopomochi_proyti_v_radu_n1177748”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя