Ми як сильна країна маємо реагувати впевнено, без зайвих емоцій та паніки, - Данилюк про "телеміст" між "Росія 24" і NewsOne


Секретар РНБО прокоментував новину про запланований на 12 липня "телеміст" між "Росія 24" і NewsOne

Про це у Facebook написав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк. Об этом сообщает fenomen-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він прокоментував новину про запланований на 12 липня "телеміст" між Росія 24 і NewsOne.

"Зараз нам пропонують "з’єднати" внутрішньокремлівську пропаганду з її філіалом у Києві і видають це за «прорив» у стосунках між «братніми» народами. Прошу припинити істерику. Особливо тих, хто за останні роки з позиції президента сприяв підсиленню позиції кума Путіна Медведчука в Україні", — написав Данилюк.

Секретар РНБО запевняє, що влада готова реагувати на чергову кремлівську провокацію.

"Ми як сильна країна маємо реагувати впевнено, без зайвих емоцій та паніки. Бо саме на це і розрахунок. Кількість таких провокацій буде тільки збільшуватися. Нам потрібно тримати голову холодною. Працюємо над рішеннями", — додав Данилюк.

  • Телеканал NewsOne, який пов’язують з лідером "Опозиційної платформи – За життя" Віктором Медведчуком, влаштує телеміст з кремлівським пропагандистським каналом "Росія".
  • "Телеміст" між Росія 24 і NewsOne — це звичайна інформаційна операція ФСБ проти України, вважає голова комітету ВР з питань культури та духовності Микола Княжицький.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/pracyuyemo_nad_rishennyamy_danylyuk_pro_quottelemistquot_mizh_rosiya_24_i_newsone”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя